Програми

ПрограмиПрограми

Головною метою Благодійного фонду “Накітель” є різностороння та всебічна допомога в інтересах суспільства та для окремих категорій осіб, зокрема дітей-інвалідів, сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ми працюємо для добробуту маленьких янголят, котрі, на превеликий жаль, з різних причин позбавлені повноцінного дитинства. Вони всі такі різні, але кожна дитина має бути почута і забезпечена всіма необхідними засобами. Ми творимо добро і робимо все, аби залучити до цього інших. Також одним із напрямків діяльності фонду є допомога звичайним дітям в реалізації власних талантів.

Благодійний фонд “Накітель” реалізує програми допомоги у трьох ключових напрямках.


Програми


В рамках програми “Дитячі будинки” проводиться організація поїздок до закладів і установ, що стали домівкою для дітей, позбавлених батьківського піклування, та сиріт, дітей-інвалідів. Організовується збір матеріальної допомоги, призначеної для задоволення нагальних потреб цих особливих дітей. Крім того, проводяться заходи для впорядкування цікавого та пізнавального дозвілля діток.

Напрямок “Індивідуальна допомога” реалізується через конкретні програми разової чи довгострокової допомоги. Вони створюються на основі запитів, що надходять до фонду.

Програма “Навчання” реалізується через безкоштовні навчальні курси дизайну, фотографії, програмування та верстки. В рамках програми діти мають можливість познайомитися з робочими інструментами, освоїти ази основних IT-спеціальностей.