Для волонтерів

Для волонтерівДля волонтерів
У дитячих будинках, інтернатах та притулках живуть дітки, більшість з яких так і не пізнала батьківського тепла та материнської ласки. Лише завдяки добрим та небайдужим людям вони можуть відчути та отримати любов і туботу, на яку заслуговують. Благодійний фонд “Nakitel” – осередок небайдужих людей, для яких добро – це не просто гучне слово.

Для нас добро – це дія.

Тому ми шукаємо тих, хто готовий кидати виклик не лише власним проблемам та негодам, а й життєвій несправедливості, один на один з якою зустрілися інші. В нашу команду ми шукаємо відповідальних та організованих волонтерів, котрі готові прикладати власні зусилля для вирішення проблем тих, хто потрапив у біду, але не втратив волі до життя.

Фонд проводить регулярні поїздки до таких закладів, і ми запрошуємо взяти в них участь всіх бажаючих. Ви можете проводити дітям різноманітні майстер-класи «handmade» та уроки, проводити збір та постачати речі першої необхідності, одяг та взуття, матеріали для рукоділля, розвиваючі ігри. Допомогати нам можуть і водії з власним авто, котрі можуть забезпечити перевезення волонтерів та зібраних речей. Зробити свій вклад дуже просто – достатньо лише бажання поділитися власними вміннями з дітлахами. Зробімо світ для них яскравішим, вони на це справді заслуговують!

ПАМ’ЯТКА ВОЛОНТЕРА
Волонтер Благодійного фонду “Nakitel”
Як стати волонтером? Для цього достатньо лише заповнити та відправити онлайн-форму, котру ви знайдете нижче.
Ви також можете долучитися до цієї благородної справи – ми будемо раді бачити вас в наших лавах.
П.І.Б.* Вік Рід заняття Як можете допомогти фонду? Чи маєте досвід волонтерської роботи? Який саме?
Скільки часу готові приділяти волонтерській роботі? Телефон* E-mail Додаткові коментарі